HEALY

Uzdrav sám sebe

V roce 2020 jsem do České republiky přivezla úplně první frekvenční přístroj HEALY pro podporu a udržování celkového zdraví. Pohnutkou mi byla potřeba "dobít baterky" a srovnat si celkově svůj zdravotní stav, který se postupně dostával na hranici svých možností. Důvodů k tomuto stavu bylo více a nebudu je zde rozepisovat, neboť jsou opravdu soukromé.

V každém případě mě však účinek tohoto evolučního "zázraku" a jeho rozmanitá nabídka programů naprosto překvapily. Nikdy bych neřekla, že technický výrobek vůbec může tak výrazně pomoci v oblasti alternativní a holistické medicíny.

Účinek přístroje je měřitelný jak ve fyzickém těle, tak i na poli psychickém a duchovním. Zajímavostí je, že jde o technicko-medicínský produkt vyvinutý odborníky na poli medicíny i terapeuty přírodního směru. Tak se podařilo vyvinout něco jedinečného - přístroj, který postupně odstraňuje nejen typické symptomy konkrétních onemocnění, ale i vlastní příčiny nemocí. Jeho největším přínosem je vlastnost, která předpokládá i zapojení duševní činnosti klienta = vyvinutí jeho vlastního úsilí k potřebné změně životních priorit. Dochází tak k propojení konvenční medicíny s psychosomatickým pohledem a holistickými postupy v jedné maličké krabičce.

Software přístroje nabízí až 120 programů se zaměřením na harmonizaci, posilu i zklidnění. Jednotlivé programy postupně zasahují svým účinkem do všech orgánových systémů, do opěrné soustavy a do pohybové soustavy. Další prokazatelné účinky můžeme pozorovat v celé psychické oblasti. Pomohl například od poruch spánku přes poruchy učení, hyperaktivitu, podpoří i emoční výkyvy až po deprese a syndrom vyhoření různé intenzity. Významný přínos je prokázán například i v léčbě bolesti - fibromyalgii.

Přístroj je vyráběn ve čtyřech mutacích s různým rozsahem programů. Vychází tak vstříc odlišným potřebám klientů. Nejvyšší kategorie obsahuje kromě 120 programů i nabídnutí synchronizace na základě propojení s kvantovým polem, takže sdělí, jaký problém je třeba aktuálně u klienta řešit, řešení navrhne a spuštěním odpovídajícího programu také zahájí. Kromě toho dokáže i zobrazit momentální stav aury s podrobnou analýzou a opět se zpětnou vazbou. Zde se dá již pracovat i na dálku. Má velmi jednoduché ovládání přes bluetooth a obsahuje závěsné zařízení na upevnění k oblečení.

Každý jej tak může mít stále při sobě, bez ohledu na činnosti, kterým se právě věnuje.

HEALY

je prvním přístrojem tohoto druhu na světě, který vlastní lékařský certifikát kategorie II A.